Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Duša vašej domácnosti? Správne zvolený nábytok

Redakcia Predajprenajom.sk - 01.12.2021 - 834
Aj keď by to povedal málokto, proces kúpy a výberu nového nábytku v sebe zahŕňa mnoho emócií. Spočiatku je to eufória a vzrušenie z niečoho nového, potom to môže byť radosť, zúfalstvo či smútok, ak sa vám nedarí nájsť kúsok podľa vašich predstáv. Medzitým sa určite stretnete s neistotou a so zmätkom. Celý proces zakončuje nadšenie z krásnej a vynovenej domácnosti.

 

A práve pre posledný bod sa oplatí byť pri výbere a kúpe nového nábytku dôsledný a dať si záležať na kvalite. Dizajn nábytku hrá totiž jednu z najdôležitejších úloh pri tom, ako sa budete na danom mieste cítiť.

Pri výbere nábytku buďte precízny

Nábytok plní rôzne funkcie, od uskladnenia, cez sedenie, relaxáciu až po skrášlenie priestoru. Myslite na to, že dôležité je pred nákupom nábytku vedieť, čo vlastne chcete a potrebujete. Hľadáte niečo masívne, nadčasové, elegantné alebo skôr niečo retro či vintage? Podľa toho by ste si mali vybrať aj predajňu s nábytkom.

Ideálnym riešením je vybrať si obchod, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete. Medzi take patrí napríklad známy a obľúbený Merkury Market. Prečo? Je ideálnou voľbou v prípade, ak prerábate, staviate alebo sa len chcete potešiť novým kusom nábytku. Merkury market vám totiž ponúka nekonečné možnosti dizajnov, farieb a štýlov. Okrem toho ceny sú veľmi prijateľné a ako bonus tu môžete využiť zľavové kupóny.

Funkčnosť na prvom mieste

Dnešným trendom je najmä funkčnosť, praktickosť a nadčasovosť. Dotvorte nábytkom každú miestnosť tak, aby ste si aj o niekoľko rokov mohli povedať, že ste vybrali správne. Napríklad pri zariaďovaní detskej izby si spravte prehľad o tom, aký nábytok je vhodný pre najmenšie deti, pre školákov či pre tínedžerov. Aby sa vám nestalo to, že budete musieť každých 5 rokov vymieňať komplet celý nábytok v detskej izbe.

Ak sa radi riadite trendmi, stavte na svetlé farby, minimalizmus a eleganciu. Ručíme vám za to, že takto vyskladaným nábytkom nič nepokazíte. A pokiaľ si vyberiete kvalitu, napríklad zo spomínaného Merkury marketu, nábytok vám bude slúžiť dlhé roky.