Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

CELOROČNE VYUŽÍVANÉ APARTMÁNOVÉ DOMY NA PREDAJ PRI JAZERE V DUNAJSKEJ STREDE

Typ
Predaj
Ulica
gabčíkovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
280 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
16.03.2022
Aktualizované
18.05.2022
Cena 0,00 €
Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka 3 ks svetlé nové apartmánové domy pri jazere v Dunajskej Strede .
Byty sú nadštandardne plne zariadené. Majú peknú komplet zariadené kuchyne s obývaciu izbu spojené ako aj druhé spáľne. K bytom prislúcha aj priamy vstup na krásnu záhradu pri jazierku ,ktorú môžu používať majitelia všetkých 3 apartmánových domoch. Veľkú kúpeľňu s wc a s ako aj predsieň a priestranná miestnosť pre šatník.
Cena predaja pri obhliadke.
Apartmánových bytoch je 42 lôžok,ktoré sú plne obsadené celý rok. Apartmánové domy sa predávajú aj s nájomníkmi. V každom dome s nachádzajú 3 bytové jednotky / 4-6 lôžok/. v jednom byte.

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma skontaktovať. Veľmi rada Vám poskytnem bližšie informácie a osobnú obhliadku!

Naše služby zahŕňajú balíček – pomocou ktorého vám zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Kontakt: 0905 329 399 PhDr.Chrenko Edit,majiteľka realitnej kancelárie, email: chrenko@chateaureality.sk