Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Liďáková
silvia.lidakova@deltaproperty.sk
+421 918 062 119

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA-Dunajská Lužná,2izb. zariadený byt

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Ulica
Orechová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Cena 550,00 €/mes.
Silvia Liďáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 918 062 119

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka do dlhodobého prenájom v NOVOSTAVBE 2 izbový kompletne zariadený byt v Dunajskej Lužnej na Orechovej ulici.

Užitková plocha bytu je 70m2 + balkón, nachádza sa na 1.poschodí.

Byt má vlastné elektrické hodiny, podlahové kúrenie , vlastný termostat, samostatná malá pivnica, ,spoločná veľká pivnica.

 Parkovacie miesto v cene.

Voľná ihneď.Cena 550,-Eur vrátane energií( TV, wifi )+ jednomesačný depozitRealitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. K cene bude pripočítana provízia realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa právny servis, poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.