Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 855 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj nového domu v obci Dunajov, okres Čadca

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Dunajov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
230 m2
Celková plocha
1543 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.06.2023
Aktualizované
14.02.2024
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj 6-izbový rodinný dom na komplet dokončený s novou kuchynskou linkou. Táto nehnuteľnosť s rozľahlým rovinatým pozemkom o veľkosti 1543 m2 ponúka pohodlné bývanie a príjemnú atmosféru. Nachádza sa v tichej lokalite obce Dunajov a preto je ideálnym miestom pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné prostredie spojené s prírodou.

Po vstupe do domu sa ocitnete v priestrannej vstupnej hale, ktorá vytvára útulnú atmosféru. Dom je rozdelný na dennú, nočnú a hosťovskú časť. V hosťovskej časti sa nachádza hosťovská izba pre hostí a kúpeľňa s toaletou. V dennej časti domu s vysokým stropom sa nachádza obývacia izba s kuchyňou. Kuchyňa je vybavená s novou kuchynskou linkou na mieru, so vstavanými spotrebičmi značky Mora a jedálenským kútom, pričom poskytuje priestor na prípravu chutných jedál a rodinné stretnutia. Nachádza sa tu aj samostatná toaleta. V nočnej časti sa nachádzajú 4 spálne s kúpeľňou a toaletou.

V dome je kompletne prerobené kúrenie, vodoinštalácia a elektrické rozvody. Kúrenie je možné napojiť na plyn alebo na tepelné čerpadlo. Vykurovanie v dome je kombinácia podlahového kúrenia a radiátorov. Nové podlahy sú kombináciou dlažby a vinylu so vzorom dubu. Nové sú aj interiérové dvere, 2 kúpeľne, 3 toalety, stierky, omietky a maľovky. Bojler na ohrevev vody má 300 litrov a akumulačná nárdž na predohrievanie podlahového kúrenia má objem 1500 l.

Dom má nové plastové okná značky Veka Softlain 82MD s 3-sklom, s trojitým tesnením a s druhým bezpečnostným stupňom ochrany bezpečnostného kovania. Exteriérové dvere sú bezpečnostné značky Veka AG. Schodiská sú vyrobené z kartáčovaného jaseňového dreva. Odkvapové rúry na celom dome boli vymenené KJG systém. Dom má 13 m3 žumpu na odpadovú vodu a tiež vlastný vrt - studňu na dvore.

Exteriér rodinného domu sa vyznačuje modernou a elegantnou architektúrou. Fasáda je z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú trvanlivosť a estetický vzhľad. Okná sú dostatočne veľké, čo umožňuje príjemné prenikanie denného svetla do interiéru. Dom je postavený z pálenej tehly o hrúbke 400 mm. Základy domu sú zaizolované striekanou hydroizoláciou a zateplené polystyrénom. Fasáda domu je tepelne zaizolovaná 150 mm polystyrénom.

Vonkajšia strana strechy je z falcového plechu a ošterená dvomi vrstvami kvalitného strešného pogumovaného náteru. Na streche sú osadené dve nové strešné okná značky Velux o rozmere 1200/800 mm s 3-sklom. Komín bol kompletne zrekonštruovaný, pričom vonkajšia časť je oplechovaná a na komíne je usadená čiapka. Vnútorná rekonštrukcia strechy - drevený krov bol ošetrený, pričom bola aplikovaná nová strešná fólia a nastriekaná 250 mm izolácia. Pod krovom je aj sklenná vata o hrúbke 80 mm, ktorá je vo dvoch vrstvách pre odhlučnenie a splnenie požiarnych predpisov. V streche je aj parozábrana a podbitie podkrovia.

Dom je obklopený prírodou, ktorá ponúka veľa možností na aktívny oddych. K dispozícii je záhrada, v ktorej je možné organizovať aj párty s rodinou a priateľmi. Nehnuteľnosť disponuje parkovacím miestom pre viacero áut. Chodníky a nádvorie sú vydláždené zámkovou dlažbou. Na južnej strane pozemku - záhrady sa nachádza ovocný sad.

Obec Dunajov v okrese Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, v ktorej sa nachádza základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, autobusové zastávky, železničná stanica, prevádzky so širokou ponukou služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, spoločenské a športové podujatia.

Rodinný dom v obci Dunajov je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí túžia po nadštandardnom pokojnom a príjemnom bývaní v blízkosti prírody. Jeho moderný dizajn a funkčný interiér poskytujú pohodlie a komfort pre celú rodinu. Táto nehnuteľnosť je skutočným útočiskom pre oddych a relaxáciu.

Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. 

Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku domu, ktorú odporúčame.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.