Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 740 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Rekreačný pozemok na predaj , Dúbrava - chatová oblasť Kováčska dolina

Typ
Predaj
Mesto
Dúbrava
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4458 m2
Pridané
04.11.2019
Aktualizované
16.02.2021
Cena 0,00 €
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ
Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj rekreačný pozemok v chatovej oblasti Kováčovská dolina pri obci Dúbrava neďaleko mesta Liptovský Mikuláš.
Pozemok sa nachádza na rovinatom pozemku cez ktorý sa kľukatí riečka Dúbravka.
Pozemok je rovinatý s možnosťou napojenia vstupu z asfaltovej komunikácie.
Celková výmera pozemku je 4.458 m2 o rozmeroch cca 30 x 150m.
IS: elektrika, voda. Odpad je riešený žumpou.
Pozemok je zahrnutý v územnom pláne obce a je určený na šport a rekreáciu. V rámci schvaľovacích postupov na stavebné konanie je najprv potrebné vypracovať celkovú štúdiu na schválenie a s tým spojený projekt vstupu na pozemok z asfaltovej komunikácie premostením potoka.
Priamo z pozemku je to len, 17 km do centra Liptovského Mikuláša, 33 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, 15 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, 18 km Aquapark Tatralandia
Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042.