Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom GARSÓNKY v Dubnici nad Váhom

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Mestská časť
Pod hájom
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
07.07.2020
Aktualizované
01.08.2020
Cena 270,00 €/mes.
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na prenájom garsónky v Dubnici nad Váhom, s rozlohou 24 m2, ktoré sa nachádzajú v novo zrekonštruovanej a zateplenej bytovke. Každá garsónka disponuje malou vstupnou chodbou so vstavanou skriňou, v kúpeľke sa nachádza  sprchový kút, umývadlo, zrkadlo a WC. V izbe je nová kuchynská linka s dvojplotienkou, chladnička, stôl so stoličkami a dve postele. Bytovka disponuje aj spoločnou práčovňou v ktorej budú práčky so sušičkami. Každý byt bude mať jedno parkovacie miesto. Okolie bude upravené a ohraničené okrasnými rastlinami. Garsonka je vhodná aj pre robotníkov pracujúcich v tomto regione. Nasťahovanie možné koncom augusta. Fotografie budeme postupne dopĺňať.

Prvá platba: 270€ nájom + 270€ sprostredkovanie + 270€ depozit (vratný)

kontakt: KARIN TRENČANOVÁ   0903 152 939         Email: trencanova@vasereality.sk             ID: 178724

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky