Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 286 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 IZBOVÉ BYTY v Dubnici nad Váhom

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Mestská časť
Pod hájom
Ulica
Dubnica nad Váhom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
07.07.2020
Aktualizované
12.10.2020
Cena 350,00 €/mes.
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na prenájom 1 izbové byty v Dubnici nad Váhom s rozlohou 33 m2. Byty sa nachádzajú v novo zrekonštruovanej zateplenej bytovke. Každý byt pozostáva z kúpeľky, kde sa nachádza sprchový kút, umývadlo, zrkadlo a WC. V kuchyni,  je nová kuchynská linka s dvojplotienkou, chladničkou, stolom a stoličkami. Spálňa je priestranná, dá sa rozdeliť aj na obývaciu a spaciu časť. Nachádza sa v nej šatníková skriňa, dve postele, ( v prípade záujmu môžu byť 3). Byty sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí. Bytovka disponuje aj spoločnou práčovňou kde budú umiestnené práčky so sušičkami. Byty sú vhodné pre mladé rodiny, ale aj pre robotníkov. Pri bytovke bude pre každý byt parkovacie miesto, okolie upravené a ohradené okrasnými drevinami. Nasťahovanie možné po kolaudácii, predbežne koncom septembra. Postupne budeme dopĺňať fotografie.

Prvá platba:  350€ nájom vopred + 350€ sprostredkovanie + 350€ depozit ( vratný)

Kontakt: KARIN TRENČANOVÁ  0903 152 939              Email: trencanova@vasereality.sk          ID: 178724

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky