Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Drobné detaily, ktoré majú vo funkčnosti a dizajne interiéru veľký význam

Redakcia Predajprenajom.sk - 28.07.2020 - 544
Vyžaduje si váš interiér dôkladnú rekonštrukciu, ale vaša peňaženka nemá na realizáciu takýchto plánov potrebné kapacity? Spôsobov, ako renovovať svoj domov s minimálnymi nákladmi je veľa, niekedy však stačí zmeniť jeden detail a atmosféra je v momente iná.

Ak si neviete predstaviť, ktorými prvkami sa dá takto interiér zariadiť, pokračujte v čítaní a možno vás niektorý z našich nápadov osloví.

Využite originálne nástenné dekorácie

Steny v dome alebo byte sú najväčšou a najviditeľnejšou oblasťou. Preto sú najčastejšie riešenou rekonštrukciou múry, ktoré nás obklopujú. Aby ste sa preto pri ich úprave, údržbe a zachovaní pôvodnej krásy čo najmenej natrápili, vyberte si neutrálny odtieň bielej farby, ktorú stačí jednoducho pretrieť bez toho, aby ste hľadali vhodný odtieň inej farby.

Aby to bolo ale ešte jednoduchšie, môžete využiť aj originálne nástenné nálepky, prípadne vodoodolné vliesové tapety, ktoré stačí iba pretrieť vodou.

Vyberte si na nábytok vhodné úchytky

Pokiaľ túžite po zmene, ale nemáte na jej realizáciu moc peňazí, môžete využiť aj silu a význam originálnych úchytiek. Dodajú nábytku nový nádych a postarajú sa o pozitívnu zmenu, ktorú bude vnímať celé vaše okolie. Samozrejme, myslite pri výbere tejto drobnej dekorácie s veľkým významom a funkciou aj na štýl celého interiéru. Všetko by malo byť vo vzájomnej harmónii.

Vymeňte alebo zrenovujte podlahu

Ak využívate na navrhovanie stien a stropov prísne dekoratívne materiály, berúc do úvahy požiadavky na vytvorenie originálneho a praktického interiéru, nemali by ste vynechať ani podlahu a zvoliť pre jej renováciu alebo výmenu materiály s vysokými pevnostnými indikátormi, pretože tento povrch je vystavený silnému stresu a zaťaženiu.

Dnes ale kvôli tomu nemusíte siahať iba po kameni a iných podobných prírodných materiáloch, pretože dokonalou alternatívou môže byť aj vinyl. V kombinácií s konštrukčne jednoduchým štýlom vstavaných skríň a posuvných systémov si tak s jej pomocou v priestore vytvoríte dosť miesta nielen na relax, ale aj zábavu.

Zdroj obrázka: wk1003mike/Shutterstock.com