Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Dôvody, pre ktoré by ste kúpu vlastného bazéna nemali dlho odkladať

Redakcia Predajprenajom.sk - 13.04.2022 - 492
Zábava pri kúpaní vo vlastnej záhrade má svoje čaro. Niet pochýb o tom, že skákanie do studenej vody v horúci letný deň je pre mnohých ľudí jedna z príjemných vecí v živote. Druhá vec je, že inštalácia takéhoto doplnku na vašom pozemku eliminuje potrebu cestovať za luxusnými dovolenkami do exotického rezortu.

A najlepšie na tom celom je, že o osviežujúcu vodu sa nemusíte deliť s mnohými ďalšími ľuďmi. Stačí si vybrať kvalitný bazén Bestway, ktorého používanie so sebou prináša viaceré výhody.

Dokonalá relaxácia

 

Záhrada a najmä bazén sú oázami oddychu, miestami, kde môžeme pokojne nechať svoju myseľ blúdiť. Tu sa zotavíme z každodenného stresu a načerpáme novú energiu. Pre všetkých, ktorí túžia po pokoji, je takéto vlastné kúpalisko ideálnym riešením, takmer ako krátka dovolenka pri mori. Nie je to, samozrejme, úplne to isté, ale ponorenie sa do osviežujúcej vody v horúcom lete vás uvoľní a pomôže vám vypnúť.

Zaobstarajte si na tento účel kvalitný bazén s konštrukciou a očakávaný efekt uvoľnenia sa určite veľmi rýchlo dostaví aj u vás.

Zábava s rodinou a priateľmi

 

Každý, kto má bazén vo vlastnej záhrade, si ho rád užije s rodinou a priateľmi. Počas krátkej doby sa kúpalisko stáva miestom stretávania sa mladých aj starých, kde ľudia trávia čas spoločne a vymieňajú si nápady či zaujímavé myšlienky.

Fyzická kondícia pod kontrolou

 

Máte málo pohybu? V bazéne sa dôležité cvičenie alebo pravidelná fyzická aktivita stáva pôžitkom. Či už plávanie, aqua fitness alebo vodné pólo, vodná zábava je vo vlastnom bazéne dvojnásobná. A v neposlednom rade osviežujúci kúpeľ je najlepšou zbraňou proti letným horúčavám.

Žiadne verejné kúpaliská alebo bazény nemôžu konkurovať kúzlu bazéna vo vlastnej záhrade. Doma sú tieto doplnky v bezpečí pred vravou, hlukom a špliechaním. Bazén je k dispozícii len pre vás a vašu rodinu.

Vlastné otváracie hodiny

 

Komplikovaným otváracím hodinám môžete dať s vlastným bazénom na záhrade zbohom tiež. Môžete si doň skočiť kedykoľvek budete chcieť. Hneď po práci, skoro ráno alebo uprostred noci. Na výber je široká škála krytov a kupol, aby ste si bazén mohli užívať dokonca po celý rok. Stačí si nájsť ten správny.

 

Zdroj obrázka: Varavin88/Shutterstock.com