Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Doplnky, ktoré sa postarajú o vaše pohodlie a atmosféru v interiéri

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 583
Na to, aby ste si po príchode z práce domov mohli dobre odpočinúť, je nutné zariadiť interiér tak, aby ste mali na relax tie najlepšie podmienky. V dnešnej dobe je to možné dosiahnuť veľmi jednoducho. Pomocou rôznych doplnkov dokážete vytvoriť aj z malej izby, krásnu oázu pokoja bez straty veľkých peňazí.

 

A my vám v našom článku predstavíme doplnky, vďaka ktorým bude navodenie príjemnej atmosféry a potrebného pohodlia jednoduché a lacné.

Krásna kvalitná posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň je takpovediac niečo ako odev postele, ktorý by ste si mali podľa ročného obdobia „obliecť“, aby ste sa v nej cítili pohodlne. Samozrejme, v prvom rade musia vaše nové posteľné obliečky vyhovovať vašim potrebám a ročnému obdobiu. Treba si ale uvedomiť, že zároveň je obliečka to jediné (okrem milujúceho partnera) s čím prídete počas spánku do kontaktu.

Venovať pozornosť materiálom má preto zmysel. Každý z nich pôsobí na našu pokožku inak. Ďalšia dôležitá vec je, aby obliečky ladili so štýlom spálne a dali sa ľahko udržiavať v čistote. To všetko by ste pri ich výbere, spolu s adekvátnymi rozmermi, mali dôkladne zohľadniť a uvidíte, že spánok alebo relax v posteli bude ako wellness v tých najlepších kúpeľoch.

Tienenie a ozdoba okien pomocou záclon

Krásne záclony a závesy sú dôležitými bytovými doplnkami tiež, pretože výrazne prispievajú k tomu, aby sme sa vo svojich štyroch stenách cítili bezpečne a príjemne. Často sa im však venuje malá pozornosť – až do okamihu, keď si budete chcieť nejaké kúpiť.

Potom si rýchlo všimnete, že pri nákupe je potrebné zvážiť veľmi veľa faktorov. Správna dĺžka, materiál, upevnenie a farebné prevedenie. To je to najdôležitejšie, čo treba pri nákupe týchto ozdôb a tienenia okna zvážiť.

Môžete ich navzájom zladiť s obliečkami v posteli alebo prehozmi na sedačke v obývacej izbe. Možností je naozaj veľa a je len na vás, ktorá z nich vás dovedie do správneho cieľa.

Zdroj obrázka: New Africa/shutterrstock.com