Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 132 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
sostak@diamondreality.sk
0944 525 504

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v obci HOLLÓHÁZA ( Maďarsko )

Typ
Predaj
Mesto
Hollóháza
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
131 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
18.04.2017
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 525 504

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na chalupu alebo trvalé bývanie v krásnom prostredí iba 25km od Košíc, 4km od obce Skároš v maďarskej obci Hollóháza, kde už natrvalo býva cca 25 slovenských rodín. Pozemok má rozlohu 500m2, dvojpodlažný dom má na prvom podlaží vstupnú chodbu so schodiskom ( zatiaľ nezrealizovaným ) 15m2, 2 izby po 25m2 , 2 kúpeľne s WC a sprchou ( nedokončené ) s rozlohou 5m2 a 30m2 terasa. Druhé podlažie je podkrovný priestor s 2 izbami po 25m2 a 2 WC s rozlohou po 3m2 každá. K úplnému dokončeniu chýba zrealizovať schodisko na poschodie a dokončiť kúpelne a WC.
Odpad je riešený do žumpy, voda je obecná, plynová prípojka privedená k pozemku. Na dome prebiehla úplná výmena strešnej krytiny.
K nehnuteľnosti je možné prikúpiť susediace nehnuteľnosti uvedené v inzerátoch pod číslom ID 15840,
ID 15843. Pri kúpe viacerých nehnuteľností cena dohodou.