Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Dodajte chalupe či chate poriadny šmrnc!

Redakcia Predajprenajom.sk - 31.01.2018 - 2003
Mnohí pri myšlienke na dokonalý relax si spomenú práve na svoju chalupu, ktorú majú postavenú niekde v horách alebo na vidieku. Tam si môžu dosýta vychutnávať pohodu a ničím nerušené ticho i načerpať dostatok energie na pracovné záležitosti. K tomu výrazne pomáha aj vzhľad samotnej chalupy. Na to, aby z nej vzniklo naozaj krásne miesto, stačí len pár vhodných detailov.

 

Drevo nad zlato

 

Či už ide o veľkú chatu alebo malú chalúpku, zvykne v nej vládnuť drevo. To totiž vytvára tú správnu atmosféru, zároveň daný interiér zútulní a dodá mu ten správny šmrnc. Preto ani zrubový profil určite nebude zlým ťahom. Zrubový profil môžete použiť ako obklad a vytvoriť tak originálny vzhľad drevenice. Určite nebudete sklamaný.

Nielen vyradený nábytok

 

Na chalupe nemusíte mať výhradne vyradené kusy nábytku z vášho bytu. Tie spolu nemusia ladiť a ľahko narušia celkový príjemný dojem. Nie je však nutné hneď siahnuť po novom nábytku. Poobzerajte sa po bazároch či starožitníctvach, kde určite nájdete tie správne kúsky. Vždy však dbajte na to, že menej je vždy viac. Na chalupe nie je nutné mať úplne všetko, určite si vystačíte aj len so základnými neutrálnymi kusmi nábytku. Tie potom môžete ozvláštniť vkusnými doplnkami.

Všetko je o detailoch

 

Nech máte akokoľvek dokonalý obklad či nábytok, stále tomu môže niečo chýbať. Vtedy treba porozmýšľať nad nepatrnými no dôležitými detailmi. Najskôr si však premyslite, v akom štýle chcete mať chalupu zariadenú. Ak vás zaujal vidiecky štýl, tak by ste určite mali mať kamenné a drevené doplnky. Neváhajte použiť ani folklórne predmety od starej mamy – čipky, karafy či farebné deky. Ak vás viac láka provensálsky štýl, vyberte si zase rustikálne doplnky. Celý interiér prevoňajte levanduľou.

 

Foto: Bigstockphoto