Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový rodinný dom, Dobrá Voda

  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Dobrá Voda | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Dobrá Voda | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Dobrá Voda | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Dobrá Voda | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Trnava, Dobrá Voda | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Dobrá Voda
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
25.09.2019
Aktualizované
25.02.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj dvojizbový rodinný dom na Dobrej Vode. K domu prislúcha pekný rozľahlý pozemok o rozlohe 1400 m2, na ktorom sú ovocné stromy. Dom je pôvodný, postavený z kameňa. IS: obecná voda, elektrina, plyn, káblová TV, ústredné kúrenie. Studňa na pozemku nie je. Dom je situovaný na okraji obce Dobrá Voda, v tichom prostredí, okolo je len zopár susediacich domov. Obec má dobrú občiansku vybavenosť.


Cena domu je 73 000 EUR. Dohoda na cene možná. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.