Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MURTER, na predaj apartmány vo vyhľadávanej lokalite Chorvátska

Typ
Predaj
Ulica
Sajská
Typ nehnuteľnosti
Developerské projekty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
51 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
26.04.2018
Aktualizované
15.10.2018
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame apartmány na ostrove Murter v Chorvátsku. Ostrov Murter patrí medzi vyhľadávané a lukratívne destinácie, dovolenku si tu môžete užívať na pieskových a kamienkových plážach. Na ostrov sa dostanete zdvíhacím mostom, ktorý sa nachádza v meste Tisno. Kolaudácia prebehla v roku 2008. Na predaj sú dva apartmány o výmere 51,24m2 a 51,49m2, sú plne klimatizované, zariadené (nábytok je v cene apartmánu), s loggiou a jeden z nich má aj veľkú terasu. Ročné náklady na jeden apartmán je 1 000€. Ku každému apartmánu prináleží jedno parkovacie miesto, ktoré je v cene. Najbližšia pláž sa nachádza 900m od apartmánového domu. V meste Murter nájdete reštaurácie, kaviarne, bary, cukrárne, menšie aj väčšie potraviny, banky, bankomaty, kostol, čerpaciu stanicu a mnoho iného.

Cena každého apartmánu je 100 000€ (vrátane zariadenia a provízie) + DPH (možnosť odpočtu DPH) + 1% (poplatky pre sprostredkovateľa spojené s prevodom nehnuteľnosti). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne prenájmu, ak by ste sa rozhodli apartmán prenajímať.
V prípade záujmu:
Domy pre ľudí s.r.o.
Záhradnícka 46
821 08 Bratislava
exkluzívny predaj: Mgr. Ľuboš Michalík: +421 903 374 550