Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 535 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Projekt luxusných apartmánových chát v Demänovskej doline na predaj

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
654 m2
Stav objektu
Projekt
Pridané
26.01.2023
Aktualizované
26.01.2023
Cena 0,00 €
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Hľadáte zaujímavú formu investície?
Ponúkame na predaj projekt Apartmány Jasná rezort, pripravený na realizáciu s kompletným právoplatným stavebným povolením v Demänovskej Doline.
Apartmány Jasná rezort, tvoria celkovo dva samostatné objekty, nachádzajúce sa v najlepšom slovenskom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry v časti Lúčky. V projekte sa nachádza 13 luxusných priestranných apartmánov v nadmorskej výške 1 000 metrov nad morom, priamo pri lyžiarskej zjazdovke Lúčky - Vyhliadka.
O lokalite projektu
Severné svahy Chopka a Nízkych Tatier garantujú nie len skvelú lyžovačku do neskorej jari ale aj nekonečné možnosti túr, výletov a zážitkov na horách v priebehu celého leta. Čistý vzduch, vysoká nadmorská výška, stále lepšia vybavenosť Demänovskej doliny a blízkosť Liptovského Mikuláša – to sú výhody lokality Lúčky. Tie sa postupne stávajú východzím bodom pre zimnú lyžovačku, ale aj turistiky či výletov za plesami, jaskyňami a vyhliadkami.
Viac informácií o cene a samotnom projekte Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí.
V prípade záujmu o ponuku kontaktuje prosím makléra: Boris Barborík, 0903 308 042