Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný apartmán na predaj Demänovská Dolina

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
20.05.2020
Aktualizované
11.02.2021
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka zaujímavú investičnú príležitosť v podobe kúpy luxusného apartmánu na začiatku Demänovskej Doliny.
Apartmán je súčasťou nového rezortu Apartmány Demänovská Dolina, z ktorého je to už len pár minút autom priamo do srdca najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná Nízke Tatry.
Všetky novotou voňajúce apartmány v tomto malom rezorte sa môžu pýšiť čistou architektúrou, ktorá je spojená s okolitým prostredím. Všetky apartmány ponúkajú ideálnu dispozíciu na to, aby ste si našli v útulnom interiéri dostatok priestoru pre Vaše pohodlie a Vaše vysnívané miestečko na relax a odpočinok.
Všetky apartmány sa predávajú plne vybavené pripravené na okamžité využívanie. Z celkového počtu 19 apartmánov je k dispozícii je už len posledných 6 voľných. Aktuálne sa realizujú dokončovacie práce v interiéri aj exteriéri areálu.
Cena tohto luxusného apartmánu o celkovej ploche 105 m2 je aktuálnej zľave 254890 €. Samozrejme apartmán je už kompletne zariadený pripravený na používanie.
Samozrejmosťou je možnosť zahrnúť každý apartmán do programu na vyťažovanie, takže Vám apartmán okrem radosti môže ponúknuť aj veľmi zaujímavý profit.
V prípade záujmu o kúpu menšieho apartmánu je k dispozícii ešte posledných 5 voľných mezonetových apartmánov.
Kompletný zoznam voľných apartmánov a cenník Vám radi poskytneme na vyžiadanie v našej realitnej kancelárií Residence a všetky ďalšie potrebné informácie s Vami prekonzultujeme osobne.
Individuálnu obhliadku apartmánov si môžete dohodnúť telefonicky 0903 308 042, alebo emailom na barborik@residence-real.sk