Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Čo všetko môžete očakávať od výhod drevenej podlahy?

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 261
Drevená podlaha je podlaha par excellence. Ide o elegantný, prirodzený a príjemný kus nábytku a dizajnu, ktorý vychádza zo starodávnej tradície a dokonale sa prispôsobí modernému prostrediu. Drevené podlahy sú mimoriadne rozmanité a všestranné vo farbách a tvaroch. Drevené esencie je možné spracovať a prispôsobiť akémukoľvek typu vnútorného aj vonkajšieho prostredia.

Všetko vlastnosti, vďaka ktorým je možné uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo všetko je možné od výhod a vlastností drevenej podlahy očakávať?

Zlepšuje kvalitu života

Drevo je prírodný prvok, ktorý po začlenení do priestoru prenáša na ľudí, ktorí žijú v prostredí, pocit pokoja a pohody. Je to živý a vitálny materiál schopný ochrániť a pohostiť, vhodný na vytvorenie prívetivých miest, kde je príjemné tráviť čas.

Vie sa prispôsobiť

Kvalitné drevené podlahy zaručujú extrémne prispôsobenie priestorov. Z architektonického a formálneho hľadiska je možné hrať sa s tvarmi a veľkosťami dosiek, ktoré tvoria podlahu a vytvárať najrozmanitejšie vzory. Po dobrom návrhu je možné vyrobiť drevený obklad na každý povrch.

Každá esencia dreva má svoje špecifické a jedinečné vlastnosti, je len na tých, ktorí vyrábajú podlahu, aby si vybrali, ktorá z nich najlepšie stelesňuje ich estetické a funkčné potreby.

Rozumie si s každým priestorom

Drevené podlahy sú vhodné do akéhokoľvek prostredia, či už do interiéru alebo exteriéru. Nekonečná farebná škála poskytovaná rôznymi esenciami vám umožňuje vybrať si farbu, ktorú uprednostňujete, a ak tie prírodné nestačia, drevené podlahy môžu byť natreté, ošetrené a opracované, aby ste získali akýkoľvek typ efektu na zvýraznenie farby, textúry. povrchu alebo vzoru žíl.

Vytvára dokonalú zvukovú izoláciu

Dobre položená drevená podlaha je mimoriadne tichá. Vlákno dreva tlmí zvuky prichádzajúce zvonku a pohlcuje zvuky spôsobené krokmi. Plnosť dreva teda pohlcuje vonkajšie zvuky a tlmí tie, ktoré vznikajú pri kontakte s povrchom dosiek.

Rešpektuje životné prostredie

Drevo je prírodný prvok. Drevená podlaha je artefakt, ktorý plne zaručuje rovnováhu medzi človekom a prírodou. Dobrým spôsobom, ako pochopiť, či drevo z environmentálneho hľadiska pochádza zo správne obhospodarovaných lesov, je skontrolovať, či mu bolo udelené označenie FSC (Forest Stewarship Council). Pokiaľ ide o ohľaduplnosť k životnému prostrediu,  dreviny s týmto označením majú dodatočnú záruku.

Ak teda hľadáte pre váš domov správnu, bezpečnú a zdravú podlahovú krytinu, rozhodne by to malo byť drevo.

Zdroj obrázka: The_Molostock/Shutterstock.com