Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Čo robiť preto, aby bola vaša práca z domu jednoduchšia

Redakcia Predajprenajom.sk - 20.12.2021 - 305
Máte doma pracovisko skôr zle zariadené ako správne a vaša neproduktívna práca je toho „skvelým“ dôkazom? Môžete to zmeniť. Na zariadenie kancelárie veľa času ani financií netreba.

Poďte sa o tom spolu s nami presvedčiť.

Vyberte si dobré miesto

Samostatná kancelária? Môže byť, ale aj nemusí. Tí, ktorí sa radi sťahujú a potrebujú veľký pracovný stôl a veľa úložného priestoru, si môžu zriadiť domácu kanceláriu v samostatnej miestnosti. Ak ho však nemáte, vystačíte si s malým notebookom a tlačou cez WiFi, svoju pracovnú stanicu môžete jednoducho integrovať do obývačky.

Nádherný a funkčný nábytok

Pracovisko musí byť v prvom rade praktické, čo však neznamená, že štýl je nepodstatný. Aj vnímanie okolia zrakom je pre produktívnu prácu dôležité. Zlaďte preto interiér kancelárie so svojím štýlom bývania a vyberte si pekný písací stôl alebo šik dizajnovú stoličku.

Veľa svetla

Do skorých ranných hodín si vyberte pracovnú lampu, ktorá osvetlí váš pracovný stôl svojim združeným svetlom. Nesmie vás ale oslňovať ani vrhať tiene. Ak ste pravákom, umiestnite lampu vľavo. Okrem toho majte zapnuté náladové svetlo v pozadí, aby sa vaše oči rýchlo neunavili.

Úložný priestor

Pre produktívnu prácu musí byť aj v domácej pracovni poriadok. Úložný priestor je preto nevyhnutný, ideálne je, ak všetky papiere, časopisy a šanóny, ale aj tlačiareň schováte do uzavretej skrinky.

Na drobnosti, ako sú perá, spony a hárky s poznámkami, si vyberte krásne misky, šálky, hrnčeky, škatuľky alebo zásuvkové priehradky, ktoré umiestnite na stôl. Vyzerá to upravene a zaisťuje pokoj.

Minimum dekorácie

Kytica kvetov na stôl a čajové sviečky, ktoré naaranžujete do nepárneho počtu, alebo umelecké kartičky a obrázky, ktoré si zavesíte na stenu. Ak netúžite po triezvom a sterilnom pracovisku, môžete sa spoľahnúť aj na starostlivo vybrané jemné koberce a iné bytové doplnky. Pretože je dobre známe, že maličkosti rozhodujú o tom, či sa cítime pohodlne a dokážeme kreatívne a efektívne pracovať. Keď sme obklopení šik doplnkami a osobnými pokladmi, práca je jednoducho príjemnejšia. Vyskúšajte.

Zdroj obrázka: Dragana Gordic/Shutterstock.com