Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Cíťte sa mladšie s penovým matracom

Redakcia Predajprenajom.sk - 12.04.2017 - 1123
Náš vek hodnotíme podľa toho, koľko rokov uplynulo od narodenia. Kalendárny vek však nemusí byť totožný s tým, aký starý je náš organizmus. Na naše telo pôsobí veľa faktorov, ktoré nepriaznivo vplývajú na jednotlivé tkanivá a orgány. Veľa závisí od životosprávy, ale tiež od prostredia, v ktorom žijeme, a od povolania, ktoré vykonávame. Večná mladosť sa zaručiť nedá, dá sa však o svoj organizmus dbať, starať sa o svoje telo, športovať, ale i relaxovať a oddychovať.

Urobte si pohodlie

Mladý človek sa bez problémov dokáže vyspať a kvalitne si odpočinúť obrazne i na tvrdej zemi. Čím je človek starší a začína mať stále viac zdravotných problémov, tým viac rozmýšľa nad tým, čo urobiť, aby sa po noci nebudil rozbitý, rozlámaný a nevyspatý. Jedným z možných riešení je kúpa kvalitného matraca. A ak už máte tvrdých podložiek dosť a túžite po spánku mäkkom ako vo vatičke, porozmýšľajte nad matracom s pamäťovou penou.

Matrace s pamäťovou penou sú najlepšie matrace v zmysle mäkkosti a pohodlnosti. Doslova vás obalia a prijmú do seba. Spánok na nich si vychutnáte a ráno sa budete sa cítiť oddýchnuto, zrelaxovane, krajšie, zdravšie, mladšie.   

Viskoelastická pamäťová pena pozostáva z miliónov otvorených guľôčkových buniek. Tie v reakcii na tlak a teplotu vášho tela zmenia formu a plne sa vám prispôsobia. Vytvarujú sa tak, aby uľahčili a podporili najviac namáhané časti organizmu. Jeho zloženie umožňuje matracu prirodzené prúdenie vzduchu, čím sa stáva na pocit príjemnejším a nie je ho nutné tak často vetrať alebo otáčať ako pružinové matrace.

Pri kúpe matraca z pamäťovej peny sa zamerajte na hrúbku pamäťovej peny. Ak má vami vybraný matrac hrúbku cca dvadsať centimetrov a z toho je hrúbka pamäťovej peny približne osem, poskytne plnohodnotnú podporu človek s hmotnosťou do sto kilogramov. Ak vážite viac a požadujete väčšiu podporu, siahnite po matraci s hrubšou vrstvou peny.

Hustota a tvrdosť...  

 

... sú ďalšie dva dôležité parametre. Na dosiahnutie väčšej hustoty je potrebné zvýšiť množstvo použitého prírodného materiálu a platí, že čím väčšia hustota, tým lepšie požadované vlastnosti, a teda lepšia podpora pre vaše telo. Tvrdosť potom úplne logicky naznačuje, aká tvrdá alebo mäkká je pena. Vyrába sa v škále od 8 do 20 a závisí potom iba od vás, akú si vyberiete a aká je pre vás pohodlnejšia.