Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL EXKLUZÍVNE Na predaj pozemok na rodinný dom 1440 m2 Cigeľ FM1172

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Cigeľ
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1440 m2
Pridané
10.10.2021
Aktualizované
23.06.2022
Cena 31,00 €/m2
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v obci Cigeľ okres v Prievidza.Je vhodný na umiestnenie mobilného domu alebo na záhradu alebo sad alebo v budúcnosti pokiaľ územný plán obce dovolí aj na stavbu rodinného domu (poprípade aj 2 dvoch domov).Neďaleko pozemku pri najbližších rodinných domoch je rozvod elektriky a vody.Súhlasné vyjadrenia od vodárni sú k dispozícii na možnosť pripojenia vodovodnej prípojky na verejný vodovod a kanalizačnú prípojku na verejnú kanalizáciu.Tak isto je k dispozícii aj súhlasné stanovisko na pripojenie odberného miesta elektriky od Stredoslovenskej distribučnej spoločnosti.Ďalej je k dispozícii aj vyjadrenie obce a stavebného úradu.V územnom pláne obce je to evidované takto: predmetné pozemky v rámci urbanistického návrhu sa nachádzajú v lokalite pre rezervné obytné plochy, t.j. daná lokalita je navrhovaná ako perspektíva /tzv. výhľad/ s časovým zaradením na stavbu rodinných domov po vyčerpaní možností v obci.Kúpa pozemku je vhodná aj ako investícia do budúcna.Pozemok je riadne oplotený, slnečný a rovinatý s rozlohou 1440 m2.V prípade záujmu je možné rozdeliť pozemok na 2 rovnaké časti a predať to osobitne.K pozemku vedia obecná cesta vyasfaltovaná po posledný dom.Druh pozemku je momentálne orná pôda, v prípade budúcej výstavby domu bude treba vyňať pozemok z pôdneho fondu.Cena je 31 € / m2 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skčíslo zákazky FM1172