Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 025 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfort.sk
0903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - na predaj hala (píla + sklad) v obci Cigeľ

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Cigeľ
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
10987 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
10.08.2018
Aktualizované
31.10.2018
Cena 0,00 €
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra 0903 545 111

Popis nehnutelnosti

V podhorskej obci Cigeľ ponúkame na predaj priemyselný areál pôvodnej píly a drevárskej dielne, nachádzajúci sa v oplotenom areáli, v okrajovej časti obce. Hala má výmeru 15x10,5 m, výšku 4,8 m. Vo vnútri haly je vybudovaná nová prístavba o výmere 6x3,8 m. K hale prináleží budova v ktorej sa nachádza kotolňa a soc. miestnosť s WC a sprchou a v blízkosti je samostatne stojaci prístrešok. K nehnuteľnostiam prináležia rozľahlé pozemky o celkovej výmere 10 987 m2. V cene zostáva 18 kW kotol na pevné palivo a el.bojler. V prípade záujmu je možné odkúpenie hliníkovej, teplovzdušnej sušičky dreva na 9m3 a 46 kW kotla na splyňovanie dreva, ktorý vykuruje sušičku (všetko používané iba 5 mes.)
Areál je vhodný nielen na drevársku činnosť, ale taktiež aj na zámočnícke, či poľnohospodárske účely.

Bližšie informácie vám poskytne na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR!