Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
286 631 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Ľubica Hrdá
hrda@realitycomfort.sk
0907 590 654

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - na predaj hala (píla + sklad) v obci Cigeľ

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Cigeľ
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
10987 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
10.08.2018
Aktualizované
13.02.2019
JUDr. Ľubica Hrdá REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra 0907 590 654

Popis nehnutelnosti

V podhorskej obci Cigeľ ponúkame na predaj priemyselný areál pôvodnej píly a drevárskej dielne, nachádzajúci sa v oplotenom areáli, v okrajovej časti obce. Hala má výmeru 15x10,5 m, výšku 4,8 m. Vo vnútri haly je vybudovaná nová prístavba o výmere 6x3,8 m. K hale prináleží budova v ktorej sa nachádza kotolňa a soc. miestnosť s WC a sprchou a v blízkosti je samostatne stojaci prístrešok. K nehnuteľnostiam prináležia rozľahlé pozemky o celkovej výmere 10 987 m2. V cene zostáva 18 kW kotol na pevné palivo a el.bojler. V prípade záujmu je možné odkúpenie hliníkovej, teplovzdušnej sušičky dreva na 9m3 a 46 kW kotla na splyňovanie dreva, ktorý vykuruje sušičku (všetko používané iba 5 mes.)
Areál je vhodný nielen na drevársku činnosť, ale taktiež aj na zámočnícke, či poľnohospodárske účely.

Bližšie informácie vám poskytne na tel.č. 0907 590 654 JUDr. Ľubica Hrdá.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR!