Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 737 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj CHALUPA Červený Kameň - pozemok 300 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Červený Kameň
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
200 m2
Typ stavby
Nepálená tehla
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.10.2022
Aktualizované
29.05.2023
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180533 V zastavanom území obce Červený Kameň predáme menšiu, veľmi peknú, celoročne udržiavanú chalúpku z nepálenej tehly s úžitkovou plochou 36m2, zastavaná 30m2, rozloha pozemku 300m2. Predáva sa so zariadením, napojená je na všetky IS. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: nepálená tehla. Kúrenie: lokálne krbovými kachlami na pevné palivo. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 79 000 € Dohoda možná! Odporúčam vidieť!

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne e - mail adresa: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky