Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

NA PREDAJ POZEMOK, DRIENICA, SABINOV 1277 m2.

Drienica, Drienica Arrow

POZEMOK, OD 608 m2, PREŠOV, SÍDLISKO III.

Prešov, Mirka Nešpora Arrow

REZERVOVANÝ -STAVEBNÝ ROVINATÝ POZEMOK , 498 m2, SÍDLISKO 3, PREŠOV

Prešov, Mirka Nešpora Arrow

FINTICE - PREŠOV, 790 M2, MOŽNÁ CENOVÁ DOHODA.

Fintice Arrow

ZÁHRADA 371m2 SO ZÁHRADNOU CHATKOU VYDUMANEC, PREŠOV

Prešov Arrow

ZÁHRADNÁ CHATKA S POZEMKOM, 389 m2, ZA KALVÁRIOU, PREŠOV

Prešov, Za Kalváriou Arrow