Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - Predám rodinný dom,120m2,rekonštrukcia,678m2,kanálizácia,plyn,TOP lokalita obce Čaňa

Typ
Predaj
Mesto
Čaňa
Ulica
čaňa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.01.2023
Aktualizované
24.01.2023
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný domček 3,5 izbový so záhradkou po rekonštrukcii, pekná bezproblémová lokalita obce Čaňa, so všetkými inžinierskymi sieťami a vlastnou novou montážnou jamou, čiastočné podpivničenie 2x so samostatnými vchodmi z exteriéru, aj interiéru.

Výmera pozemku : 678m2
Tvar pozemku : nepravidelný lichobežník
Miery pozemku : uličná časť 18m
bočná časť 13 - 17m
zadná časť 25m

Zastavaná plocha : 126m2
Úžitková plocha : 120m2
Miery domu : 11,5m šírka x 11m dľžka

Predávaná nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 1990, postavená na kvalitných betónových základoch, ktoré sú súčasťou pivničných priestorov, tak vznikli 2 samostatné miestnosti s vlastnými vchodmi, jeden vchod je z interiéru , druhý má vstup aj z interiéru aj z exteriéru.
Schody do podpivničenia sú samonosné betónové.
Nosné múry obvodového plášťa sú kvádrové s hrúbkou 40cm, priečky tehlové, nosné múry sú tvorené dvomi priečnymi horizontálnymi a vertikálnymi betónovými výstuhami, na ktorých je uložená strecha.
Strešný plášť pozostáva zo samonosnej betónovej armovanej platne s armatúrou, na nej drevená zošikmená konštrukcia s izolačnou vrstvou sklenného vlákna, finálna strešná krytina je vlnitý plech.
Pri rekonštrukcii súčasný majiteľ vymenil pôvodné okná za izolačné plastové, vrátane vchodových dverí, menila sa aj dispozícia interiéru uličnej časti, pri ktorej 2 balkóny po oboch stranách hlavného vchodu boli zamurované a presunuté o 1meter ďalej po celej šírke domu von do uličnej časti, čím došlo k zväčšeniu 2 miestností.
Domček momentálne disponuje 2 samostatnými izbami, priestrannou úplne novou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, ktoré ani neboli zapojené, menšou pracovňou s oknom, komorou, samostatným wc a novou kúpelňou.
Kúpelňa má sprchový kút a nové wc.

Stierky sú nové, stropy tiež.
Podlahy sú betónové potery s osadenou novou laminátovou podlahou v niektorých priestoroch.
Kúrenie je novými radiátormi a plynovým kotlom umiestneným v suterénnych priestoroch s ohrevom vody TÚV.
Pri záujme o podlahové kúrenie nieje žiaden problém o takúto zmenu, nakoľko svetlá výška všetkých priestorov je 250cm, osadiť tak podlahové kúrenie v betónovom potere s izoláciou je možné aj do 10cm, neuberie vám totiž zo svetlosti nič, čím dosiahnete úplne inú úroveň komfortu.

Záujemcom o modernejšie bývanie tak ostatne dostatok priestoru aj na realizáciu modernejšieho typu vykurovania napr. tepelným čerpadlom.
Predávaná nehnuteľnosť má 2 samostatné komínové systémy, pôvodný v suterénnych priestoroch, jeho napojením na kotol a ohrev TÚV a nový, ktorý je z boku domu jednorúrový, pripravený na inštaláciu krbového telesa v obývačke.

Súčasný vlastník realizoval aj celoplášťové zatepľovanie domu, ktoré je ukončené prvou hlavnou vrstvou lepidla, sieťky. Nový vlastník si tak dorovná povrchy druhou vrstvou lepidla a môže ukončiť rekonštrukčné práce finálnou fasádnou omietkou.

Dom je z vonkajšej časti odizolovaný od vlhkosti nopovou fóliou z oboch bočných strán, zadnej strany, ostáva už len predná časť na dokončenie.

Chodníky aj garážové státie majú osadené betónové obrubníky, stačí osadiť zámkovú dlažbu a exteriérové práce máte ukončené.
Milovníkom a kutilom áut sa minimálne bude páčiť nová montážna jama, umiestnená v zadnej časti pozemku.

Záujemcom, ktorí hľadajú aj iný typ bývania ponúkame možnosť aj samostatného užívania 2.NP, nakoľko súčasný vlastník už zrealizoval montáž samonosného kovového schodiskového systému s možnosťou vytvorenia tak samostatnej bytovej jednotky s úctihodnou výmerou 120m2.
Úpravu podkrovného priestoru vám vieme zrealizovať aj my našou developerskou firmou.

Pozemok disponuje samostatnými 2 bránovými vstupmi, po oboch stranách hlavného vstupu.
Záhrada je pekná veľká na realizáciu akéhokoľvek plánu, aj zámeru.

Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie sa, nakoľko všetko je funkčné.

IS na pozemku : kanalizácia obecná, plyn, obecná voda (pred pozemkom), studňa, elektrika.

Cena 233.900,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 1.000,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 2.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo, súčasťou ktorého je aj zabezpečenie kvalitného súdno-znaleckého posudku
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní