Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Trojizbový byt na prenájom - ul. Mierova, Čadca

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Mestská časť
Sídlisko III
Ulica
Mierová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 380,00 €/mes.
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Hľadáte na prenájom 3-izbový byt s balkónom, vo výbornej lokalite neďaleko centra? Byt je  voľný ihneď!

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na prenájom 3 izbový byt s balkónom na ulici Mierova v Čadci. Kuchyňa je vybavená linkou, šatníková skriňa, sedačka  kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené WC. K bytu patrí pivničná kobka v suteréne, k dispozícii sú dalšie spoločné priestory. Parkovanie pred vchodom do bytového domu nie je problémom aj bez rezervácie. Bytový dom je zateplený, prebehla rekonštrukcia interiéru aj balkónov, elektronický vrátnik vchodových dverí. Ponúka sa čiastočne zariadený .

Byt je po rekonštrukcii, príjemne presvetlený a vzdušný. Nachádza sa v jednej z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie - tiché prostredie, veľa zelene, detské ihriská.   V blízkosti sa nachádza centrum mesta -  obchody, škola, škôlka, nemocnica, kostol, plaváreň, štadión, stanica MHD aj vlaku.

Cena prenájmu: 380 eur + 120 eur energie, kontakt: 0905844054., www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prenájmom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prípadne aj prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn - vypracovanie projektu domu s dokumentáciou, až po vybavenie stavebného povolenia.