Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný trojizbový byt– Čadca, Okružná

Typ
Predaj
Mesto
Čadca
Mestská časť
Kýčerka
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD- Reality Kysuce – ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom na ulici Okružná v Čadci. K bytu patrí pivničná kobka na poschodí aj v suteréne, bezproblémové parkovanie pred vchodom do bytového domu. Bytový dom je s dvoma výťahmi a zateplený. Podlahová plocha bytu je 65 m2. Odporúčame, pozývame vás na obhliadku.

Byt je vnútorný, príjemný, čistý a udržiavaný. Je len po čiastočnej rekonštrukcii, príjemne presvetlený a vzdušný. Nachádza sa na 4. poschodí bytového domu v jednej z najpríjemnejších lokalít na bývanie - v blízkosti sa nachádzajú: obchody, škola, škôlka, nemocnica, kostol, zastávka autobusu. Ponúka sa čiastočne zariadený – pevne zabudovaný nábytok, kuchynská linka a jej vybavenie spotrebičmi. 

Odporúčaná cena: 110.000 eur + dohoda pri rýchlom jednaní, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Odporúčaná cena nehnuteľnosti nezahŕňa náklady na odmenu realitnej kancelárie. Zabezpečíme všetky úkony spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.