Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 901 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom skladovacie priestory 580 m2 v Čadci

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Slovanská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
580 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.02.2021
Aktualizované
03.06.2021
Cena 33,00 €/m2/rok
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka na prenájom skladovacie priestory o výmere 580 m2, ktoré sa nachádzajú na Slovanskej ceste v Čadci. Priestory sú v zateplenej a zrekonštruovanej budove. Vybavené sú regálovým úložným systémom. Zavedená je elektrina s vlastným meračom a kúrenie s reguláciou teploty termostatom.

Cena 33 €/m2 ročne, t. j. 1595 € bez DPH mesačne za sklad. V cene je zahrnuté využívanie toaliet (dámske, pánske), priestrannej šatne, parkoviska a manipulačnej plochy pred skladom. Majiteľ areálu zabezpečuje údržbu spoločných priestorov a vonkajších plôch (tiež zahrnuté v cene). V prípade potreby je k dispozícii ďalší sklad v areáli s výmerou 235 m2.

Ku skladu je možné prenajať dva zariadené kancelárske priestory spolu o výmere 42,5 m2. Cena za je 40 €/m2 ročne, t. j. 142 € bez DPH mesačne za kancelárie.

Náklady na vykurovanie skladu a kancelárií sú 450 € mesačne pri teplote v sklade 16 stupňov v zimnom období. Náklady na elektrinu sú podľa spotreby.

Priestory sú voľné ihneď. Prenajímateľ nemusí účtovať DPH pre neplatcov.
Budova nemá energetický cetrifikát.