Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky priestor 23 m2 na prenájom, Školská ulica, Čadca

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
23 m2
Celková plocha
23 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
04.08.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 87,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka na prenájom priestor na kanceláriu s podlahovou plochou 23 m2. Priestor sa nachádza na prvom poschodí administratívnej budovy na Školskej ulici v Čadci (sídlisko Kýčerka). Výmera samotnej kancelárie je 20 m2 + 3 m2 podiel na spoločných priestoroch. Toalety a kuchynka sú spoločné. Možnosť využívať parkovacie miesto pred budovou. Zavedený je optický internetový kábel od Telekomu.
Cena 87 EUR mesačne bez DPH plus energie 42 EUR mesačne vrátane DPH. Poplatok za služby realitnej kancelárie je v sume 150 EUR.
Priestor je ihneď k dispozícii.
Budova nemá energetický certifikát.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.