Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Černecký, RSc.
tomas.cerenecky@agent.sk
+421918127259

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na prenájom 2-izbový byt v Čadci - Žarec

Typ
Prenájom
Mesto
Čadca
Mestská časť
Žarec
Ulica
M. R. Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Celková plocha
49 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.10.2021
Aktualizované
04.05.2022
Cena 450,00 €/mes.
Tomáš Černecký, RSc. AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421918127259

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na prenájom kompletne dokončený 2-izbový byt nachádzajúci sa v novopostavenom bytovom dome na sídlisku Žarec v Čadci. Pozrite si 3D prehliadku bytu https://my.matterport.com/show/?m=gtjZwQF2ztY

Byt sa ponúka na prenájom zariadený. Cena nájmu je 315 EUR + energie 135 EUR = 450 EUR/ mesiac. Peňažná zábezpeka predstavuje 2-mesačné nájomné s energiami = 900 EUR. Poplatok za služby realitnej kancelárie je v sume 450 EUR.

2-izbový byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Podlahová plocha bytov je 49 m2 (vrátane pivnice cca 2,9 m2) a balkóna s plochou 2,66 m2. Byt je orientovaný oknami na východnú stranu.

Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne spojenej s WC, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne a samostatného šatníka prístupného z predsiene. Pivnica sa nachádza v suteréne bytového domu.

Vybavenie bytu:

• vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere;
• plastové okná s izolačným trojsklom;
• plávajúce laminátové podlahy v izbách a v predsieni;
• dlažba a keramické obklady v kúpeľni;
• podomietkové WC;
• interiérové dvere laminátové s obložkovými zárubňami;
• balkón s keramickou dlažbou a kovovým zábradlím;
• kuchynská linka so spotrebičmi – sporák, digestor;
• kúrenie je ústredné - radiátory v izbách a rebríkový radiátor v kúpeľni.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2020. Vyznačuje sa vysokou kvalitou bývania so všetkou potrebnou občianskou vybavenosťou a zároveň v blízkosti prírody. Kombinácia použitých stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie. Energetický certifikát budovy - trieda A - nízkoenergetická stavba. Bytový dom je postavený formou skeletovej železobetónovej nosnej konštrukcie s tehlovými obvodovými a deliacimi priečkami.

Vybavenie bytového domu:

• elektronický vrátnik;
• poštové schránky;
• spoločná odkladacia miestnosť – kočikáreň;
• osobný výťah s nosnosťou 6 osôb;
• osvetlenie spoločných priestorov na fotobunky;
• zavedený optický dátový kábel;
• vykurovanie a dodávku teplej vody zabezpečuje mestská tepláreň;

V blízkosti bytového domu sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: supermarket, základná škola, škôlka, umelecká škola, MHD. Centrum mesta je približne 12 minút pešo.

Možný je tiež krátkodobý prenájom parkovacieho miesta v cene 30 € mesačne.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.