Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 475 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - DOM ZA CENU GARSÓNKY - SUPER PONUKA

  • Domy a vily, Predaj, Medzilaborce, Čabalovce | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Medzilaborce, Čabalovce | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Medzilaborce, Čabalovce | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Medzilaborce, Čabalovce | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Medzilaborce, Čabalovce | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Medzilaborce
Mesto
Čabalovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1388 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
14.06.2020
Aktualizované
22.09.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Bývanie v meste prináša komfort a pohodlie, ale bývanie na dedine prináša neopakovateľnú atmosféru štebotajúcich vtáčikov, žblnkotajúceho potôčika, dobrej nálady s priateľmi pri letnej grilovačke a v neposlednom rade pokoj a ticho. Všetky tieto benefity vám ponúkame v podobe tohto rodinného domčeka, ktorý sa nachádza v lone prekrásnej prírody v dedinke Čabalovce. Čiastočne rekonštruovaný dom o veľkosti 100 m2 je murovaná stavba s 3 veľkými izbami, špajzou, verandou a miestnosťou pripravenou pre kúpelňu. Čiastočné podpivničenie s murovanou pecou umožňuje pečenie domáceho chlebíka, pizze, sušenie húb, ktorých je v tejto lokalite neúrekom a pod. Na gazdovskom dvore je upravený záhradný domček, sklad, .studňa a žumpa Veľký pozemok o rozlohe 1388 m2 je len mierne svahovitý, ponúkajúci dostatok miesta pre relax, ale aj pestovanie ovocia a zeleniny. Dom je kúpou voľný, pripravený k okamžitému užívaniu, ako chalupa, alebo aj na celoročné bývanie. Cena za túto nehnuteľnosť je viac ako priaznivá, preto neváhajte a buďte medzi prvými, ktorí si prídete tento domček pozrieť osobne. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované získal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.