Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Bývanie v garzónke? Máme tri argumenty, prečo vám zničí vzťah

Milan Bardun - 17.05.2017 - 2347
Zamýšľali ste sa už nad tým, že by ste bývali so svojim partnerom alebo partnerkou? Určite ste rozmýšľali aj nad garzónkou. Nuž, redakcia Zaujímavosti pre vás pripravila tri argumenty, prečo vám práve bývanie v garzónke zničí skôr či neskôr vzťah. Žiť v partnerskom zväzku je samozrejme pekné a každý to chce, no nikdy nesmiete zabudnúť na ťo, že osobný priestor je tiež veľmi dôležitý. Prečítajte si tri dôvody, prečo vám bývanie v garzónke zničí vzťah.

Bývanie v garzónke a jeho najväčšie nevýhody

Dôvod č.1 je nedostatok osobného priestoru, ktorý môže byť vo vzťahu kritický

 

Ako sme spomínali vyššie, garzónky sú najčastejšie stavané pre jedného človeka. Byť vo vzťahu s niekym, koho máte neustále na očiach nemusí byť príjemné. Zdravé vzťahy sú založené na osobnom priestore, kde každý z partnerov vedie popri vzťahu aj svoj život. Niekedy jednoducho každý z nás potrebuje čas pre seba a priestor, kde sa môže zatvoriť. A kúpeľňa nie je vždy postačujúca :)

Ak dokážete s vašim partnerom alebo partnerkou prekonať to, že sa budete mať neustále na očiach aj vtedy, keď budete chcieť byť jednoducho sami, gratulujeme vám.

Dôvod č.2 je upratovanie. Ak sa stretnú dva protiklady, nevydrží to ani jeden

Upratovanie býva často kameňom úrazu pri spolužití dvoch partnerov. Málokedy sa nájdu takí, ktorí sú s upratovaním na tom rovnako. Buď poriadkumilovní, alebo bordelári. Život v garzónke znamená život v malom priestore. Ak sa stretnú dvaja, z ktorých jeden poriadkumilovný zrovna nie je, nastáva problém. Prečo?

Na tak malom priestore aj ten najmenší neporiadok bude pôsobiť ako bordel. Partneri si pre to budú musieť hneď ujasniť svoje priority, čo sa týka upratovania. Vyhnú sa tak hádkam pre nič.

Dôvod č.3 sociálny život. Ten v garzónke rozhodne neexistuje

 

Predstava párty či posedenia s kamarátmi pri víne je veľmi príjemná a vzťahu prospešná. Avšak, máloktorá garzónka umožňuje rozvoj sociálneho života. Malé priestory, obývačka, spálňa a kuchyňa v jednom pre návštevy nepôsobí veľmi elegantne. Taktiež, ak k vám na návštevu príde viacero ľudí, jednoducho si nebudú mať kam sadnúť.

Ak ste pár s búrlivým spoločenským životom, odporúčame vám minimálne jednoizbový byt, kde sa bude mať každý z vás kde zatvoriť, prípadne hromadiť svoj neporiadok. Garzónky sú ideálne pre ľudí, ktorým vyhovuje život osamote a pri dlhodobom bývaní vám môže ponorka zničiť váš vžťah. Úplne zbytočne.