Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
239 379 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vríčanová Alexandra
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Byt 2+1 na prodej Ostrava Poruba Porubská - snížená cena

Typ
Predaj
Mesto
Ostrava
Ulica
Porubská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Typ stavby
Tehlová
Pridané
09.08.2017
Aktualizované
27.09.2017
Vríčanová Alexandra Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Naše společnost Vám nabízí k prodeji se slevou velice hezký, družstevní byt 2+1 po rekonstrukci, v centrální části Poruby nedaleko kruhového objezdu. Byt je o ploše 62 m2, prošel rekonstrukcí a je ve 3.NP revitalizovaného, cihlového domu, který je kulturní památkou. Byt je po velice zdařilé rekonstrukci, je bez balkónu a k bytu náleží sklepní kóje. Pokoje jsou neprůchozí a okna jsou orientována směrem do ulice. Nájem vč. FO činí 3.200,- Kč/měsíc. Byt není převoditelný do osobního vlastnictví. Uvedená cena je bez provize RK a právního servisu. Doporučujeme Vám prohlídku i koupi. Pro více informací kontaktujte naši společnost. Při koupi této nemovitosti získáte poukaz na Kanárské ostrovy. Ev. číslo: 121164 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: centrální část Poruby, veškerá občanská vybavenost v místě