Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartmány Tisno, Chorvátsko

Typ
Predaj
Ulica
Tisno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
02.09.2019
Aktualizované
16.02.2020
Cena 0,00 €
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Deal real estate Vám ponúka na predaj 4 apartmány v prímorskom mestečku Tisno, ktoré je spojené s ostrovom Murter cez dvíhací most. Každý z nich má podlahovú plochu 75m2. Budova, kde sa apartmány budú stavať  sa nachádzajú 6m od mora, s možnosťou kotvenia priamo pred apartmánovým domom, kotviaca hĺbka je 3m, v slepej tichej uličke. Apartmánový dom bude mať 4 podlažia, na každom bude 1 apartmán s dispozičným riešením  2 spálne, obývacia izbu s kuchyňou, kúpeľňa a balkón. Apartmány sa budú predávať v základe, keramická a drevenou podlaha, plástové okná, vykurovanie klímou. Všetky izby sú orientované na východ, balkón na západ. Strecha je sedlová, s keramickou krytinou.  Je tu aj možnosť výstavby mezonetového apartmánu. Cena je na 1. a 2. podlaží 2500€/m2, 3.-4. podlažie 3000€/m2.  V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.