Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 679 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4i byt na predaj - Brezno

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
73 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
07.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk - Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 4i byt v pokojnej lokalite v meste Brezno - Krčulova ul. Byt o výmere 73 m2 je situoavný na prvom poschodí zatepleného bytového domu, je v zachovalom stave, sú tu vymenené plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, murované jadro so spr. kútom, nová kuch. linka. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 4 izieb, kúpelne, toalety a komory. K bytu prislúcha murovaná pivnica o výmere 4,20 m2. Byt nemá balkón. Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest. Bytový dom bol zateplený, nové vstupné dvere s el. zámkom, schránky, nové rozvody v stupačkách, hydroizolácie a zateplené pivnice. Byt bude k dispozícii od 1.1.2023. Viac informácií Vám poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.