Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný, zariadený 2i byt v Brezne

Typ
Predaj
Mesto
Brezno
Mestská časť
Brezno mesto
Ulica
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Celková plocha
49 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
22.11.2022
Aktualizované
10.05.2023
Cena 0,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pekný a zariadený 2i byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite, len 5 min. od centra mesta Brezno. Byt o výmere 49 m2 je situovaný na prízemnom podlaží bytového domu. V byte prebehla kompletná renovácia, je v zachovalom a ihneď obývateľnom stave. Sú tu vymenené plastové okná, laminátové podlahy, kuchynská linka, murované jadro, stierky, elektroinštalácia, vstupné dvere, interiérové dvere. Byt sa predáva so zariadením. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, 2 izieb, kúpelne s vaňou a toalety. K bytu prislúcha pivnica. Byt je kúpou ihneď voľný. Mesto Brezno ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií. Poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku pre viac podobných nehnuteľností.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.