Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Michalcová
michalcova@karinpartners.sk
0903 705 147

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Záhorskej Bystrici

Typ
Predaj
Ulica
Jozefa Vachovského
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
190 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 750 000,00 €
Katarína Michalcová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 705 147

Popis nehnutelnosti

KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v lukratívnej a tichej časti Záhorskej Bystrice. Rodinný dom na pozemku 644m2 o podlahovej ploche 190 M2 sa rozprestiera na dvoch nadzemných podlažiach prepojených točivým schodiskom. 

Na 1 NP domu są nachádza obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, z ktorej je plynulý prechod na vonkajšiu terasu,  technická miestnosť s toaletou. 

2 NP je určené ako privátna zóna pre majiteľov domu, kde sa nachádza spálňa spolu so šatníkom a priestrannou kúpeľňou, dve samostatné miestnosti, z toho jedna disponuje šatníkom, samostatná kúpeľňa. Z každej izby je prístup na balkón, ktorý ponúka nerušený výhľad na zelené okolie. 

Strešný priestor má dostatok úložného priestoru. Na streche domu sú umiestnené solárne panely. Dom disponuje alarmom, klimatizáciou ako aj podlahovým kúrením v celom dome. Výhodou je priestranná vonkajšia terasa o výmere 57m2. V spodnej časti pozemku je technické zázemie - dve samostatné miestnosti. Súčasťou je prestrešenie určené ako letná terasa. 

Parkovanie v garáži ako aj v spodnej časti domu pod prístreškom. 

Dom je umiestnený vo vilovej štvrti v slepej ulici neďaleko lesa, čo zaručuje maximálny komfort pokoja. 

Záhorská Bystrica – obľúbená mestská časť Bratislavy ležiaca na úpätí Malých Karpát je charakteristická zachovalými pôvodnými domami, ako aj novovybudovanými modernými vilovými časťami. Na svoje si prídu predovšetkým nadšenci prírody, v okolí je k dispozícii množstvo cyklotrás a možností na turistiku. Medzi obľúbené miesta patrí Kačín, Plácek či zrúcanina hradu Pajštún.

Táto mestská časť tak v sebe spája výhody pokojného bývania s výbornou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy a zároveň na dosah od prírody.