Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 142 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 3-izbový rodinný dom, BA II. Vrakuňa, Stavbárska ulica

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Stavbárska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
12.04.2018
Aktualizované
13.07.2018
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj starší 3 izbový tehlový rodinný dom s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv na pozemku o rozlohe 562 m2 v lokalite BA II. Vrakuňa na ulici Stavbárska. Dom sa skladá z troch izieb, kúpeľne, WC, kuchyne, chodby s prechodom do podkrovia, komory s prechodom do pivnice.

STAV DOMU:
Časť domu bola postavená okolo roku 1960 prístavba o 10 rokov neskôr, v dome je elektrina, voda, na pozemku sa nachádza kanalizácia a plyn. Dom má vlastné elektrické kúrenie. Vhodný na prerobenie podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa nachádza aj staršia garáž. Možnosť hypotekárneho úveru.

LOKALITA:
V blízkosti domu kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť, školy, škôlky.

/ EXKLUZÍVNE / POZEMOK 562 M2 / KOMPLETNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ /