Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj slnečného 4 izbového bytu , Bratislava II – mestská časť Vrakuňa

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Kríková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
09.08.2019
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Predaj slnečného 4 izbového bytu , Bratislava II – mestská časť VrakuňaPonúkame na predaj krásny slnečný  4-izbový byt na Kríkovej  ulici, Bratislava II. – mestská časť Vrakuňa o celkovej  výmere  82,28 m 2, z toho plocha bytu je 77,43 m2 + 4, 85 m2 zasklená loggia.   Byt sa nachádza   na 3.NP/ 9 s výťahom, ktorý ide priamo z priestoru vstupnej chodby bytového domu. Byt je tichý, slnečný orientovaný na JV. K bytu patrí aj vonkajšie  parkovacie státie. Na podlaží sa nachádzajú 2 bytové jednotky.  Bytový dom je v príjemnej a pokojnej lokalite s množstvom udržiavanej zelene.

Byt má výborné rozmiestnenie miestností, spálňa má samostatný vstup z chodby, z ktorej je aj vchod do kúpeľne s vaňou a  samostatného WC.   Z rozľahlej chodby je vstup aj do obývačky z ktorej sa vchádza do kuchyne s kuchynskou linkou so spotrebičmi a so zabudovanou chladničkou s mrazničkou. Z kuchyne sa vychádza na zasklenenú loggiu ktorá je pozdĺž celej kuchyne. V byte sú plávajúce parkety ako aj  sanita a dlažba, na mieru zhotovený rolldor a odkladací priestor v podobe skriniek v  chodbe. Z dobre riešenej vstupnej chodby je vchod ešte do dvoch samostatných izieb.  V obývačke je klíma s vysokou kapacitou čo postačuje spríjemniť väčšiu časť bytu. Byt má plastové okná, interiérové vkusné dvere a kvalitné bezpečnostné vchodové dvere. Byt je veľmi dobre riešený a  priaznivo pôsobí na kvalitu bývania. Byt sa predáva bez zariadenia okrem kuchynskej linky so spotrebičmi a na mieru vyrobenými nábytkami. K bytu patrí aj väčšia pivnica o rozmeroch 2x3 m v ktorej sú umiestnené regály na uskladnenie.


Bytový  dom je vo výbornej lokalite v blízkosti zástavky trolejbusu, autobusu.   V susedstve sú obchody, centrá s wellness a fitnes areálom, cyklistický chodník ..., vrátane všetkého vybavenia a služieb (potraviny, banka, pošta, čistiareň, nonstop pohotovosť, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, ...) ako aj školy a škôlky. Výborný prístup na diaľničný obchvat, priamy MHD spoj na železničnú, autobusovú stanicu a k letisku.

 

Cena: 143 000,- Eur (v cene je zahrnuté aj garážové státie)

Byt je voľný : ihneď

Kontakt: Ing. Darina Franková, email: frankova@expisreal.sk

Telefón:    0903 300 466