Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
321 671 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom Výnimočný 3 izbový byt v centre s garážovým státím

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Vazovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
93 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
29.11.2017
Aktualizované
19.10.2020
Cena 950,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na prenájom - štýlový 3 izbový byt na výbornej adrese Vazovovej ulici v centre Starého mesta s vlastným parkovaním v podzemnej garáži.
Nachádza sa na 3 nadzemnom podlaží s výťahom priamo z garáže, je kompletne zariadený a klimatizovaný. Priestranný byt má rozlohu 90,58 m2 s balkónom o výmere 2,74 m2 a je orientovaný na dve strany. Má dostatok odkladacieho priestoru, moderné prevedenie interiéru a kvalitné zariadenie.
Dispozíciu tvorí vstupná hala, komfortná obývacia izba s balkónom a prechodom ku kuchynskému kútu s komorou, dve samostatné spálne orientované do tichého dvora, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.
Mesačný prenájom bytu vrátane garážového státia je 950€ + 250€ preddavky na energie. Káblová televízia a internet nie je zahrnutá v mesačných poplatkoch, nájomca si zazmluvní dodávateľa týchto služieb vo vlastnej réžií. K dispozícii od 1.9.2020 TOPPONUKA