Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Michaela Juricová maklér
Mgr. Michaela Juricová
michaela.juricova@lexxus.sk
+421 911 556 655

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom, 3i. byt so záhradou, pri Horskom parku, Staré Mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Havlíčkova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Celková plocha
126 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
24.07.2018
Aktualizované
10.08.2018
Cena 700,00 €
Mgr. Michaela Juricová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 556 655

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v rodinnom dome pri Horskom parku s rozlohou 66 m2. Byt sa nachádza na prízemí. Súčasťou bytu je samostatná záhrada s rozlohou 60 m2. Byt je čiastočne zariadený, vrátane kuchynskej linky (umývačka riadu, mikr.rúra, šporák s trúbou). V prípade potreby je možné byt dozariadiť nábytkom a práčkou. Byt je nanovo vymaľovaný a pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb (20m2 a 11m2), obývacej izby s kuchyňou a kachľami, z ktorej je východ do záhrady, samostatného wc a kúpeľňe s vaňou.

Dom je situovaný na kopci a má aj z prízemného bytu krásny výhľad na mesto. Celý dom prešiel rekonštrukciou a okrem prízemného bytu sú v dome ďalšie dva samostatné byty, kde bývajú majitelia domu. V blízkosti je zástavka MHD.

Cena: 700,- Eur + 100,- Eur energie.

Voľný ihneď.
TOPPONUKA