Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Holod
holod@expisreal.sk
0951 165 717

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

50% prov. Prenájom 3 izbový byt, Medená, Staré mesto - BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Medená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
75 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
22.02.2021
Aktualizované
22.02.2021
Cena 650,00 €/mes.
Tomáš Holod Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0951 165 717

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Staré Mesto, na ulici Medená.

Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 4 bez výťahu. Je kompletne zariadený, kuchyňa ponúka linku, modernú chladničku s mrazničkou, mikrovlnkou a umývačkou riadu. Kúpeľňa je zariadená práčkou, umývadlom a WC, luxusná rohová vaňa s umývadlom je zvlášť. Obývačka ponúka krásny gauč, poličky a KTV plus internet.

Perfektná občianska vybavenosť, byt sa nachádza v centre mesta, k dispozícii je MHD, obchod, reštaurácie, divadlo, UK.

Cena za nájom je 650 €/mesiac vrátane energii/mesiac

Radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na telefónnom čísle 0951 165 717We offer for rent a furnished 3 bedroom apartment in Bratislava, Staré Mesto district, on Medená street.

The apartment is located on the 4th floor of 4 without an elevator. It is fully furnished, the kitchen offers a line, a modern refrigerator with freezer, microwave and dishwasher. The bathroom is equipped with a washing machine, sink and toilet, luxury corner bath with sink is separate. The living room offers a beautiful couch, shelves and KTV plus internet.

Perfect civic amenities, the apartment is located in the city center, there is public transport, shops, restaurants, theater, UK.

The rental price is 650€ including energy/month

We'd like to answer your questions on the telephone number 0951 165 717