Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová
zuzana.galbova@tatrareal.sk
0918730526

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestor na Laurinskej ulici v srdci pešej zóny

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Laurinská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.06.2021
Aktualizované
29.04.2022
Cena 380,00 €/mes.
Tatrareal a.s. - Zuzana Galbová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom krásny priestor v historickom dome na Laurinskej ulici. Priestor sa nachádza vo dvore meštianskeho domu zo 16. storočia.
V priestore býval súkromný klub/vinotéka, aktuálne je však vhodný na prevádzku napr. salónu, alternatívnej medicíny, masáže. Súčasťou je kuchynka a toaleta.

Cena: 380 Eur nájom + 100 Eur energie
Uvedená cena je bez DPH

Výmera 36 m2, voľný ihneď.