Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM KRÁSNE KANCELÁRIE 162,43 M2 S BALKÓNOM V STAROM MESTE

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Železničiarska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
162 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 7,00 €/m2/mes.
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

PROVÍZIU NEPLATÍTE - COMMISSON FREE.

Ponúkame na prenájom moderné kancelárie s klimatizáciou s plochou 162,43 m2  nachádzajúce sa v Starom meste na Železničiarskej ulici na 5 NP s výťahom.

Priestor pozostáva zo vstupného vestibulu, 1 väčšej kancelárie (52,04 m2) a 3 menších kancelárií (cca 23 m2, 11 m2 a 15 m2), toaliet (1 x dámske, 1 x pánske), kuchynky a balkónu.

Zmluva minimálne na 2 roky, možné zníženie nájmu pri viac ako 5-ročnom prenájme.

Cena nájmu 7 Euro/m2 + DPH plus energie.

Možnosť parkovania na súkromnom parkovisku vedľa objektu.Voľné IHNEĎ. Ak máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás a poraďte sa s nami - vieme prerokovať možnosti.

We offer you modern airconditioned offices to rent with the area of 162,43 m2 in Bratislava Old City at Železničiarska street on the 5th floor with the lift. The space consists of the hallway, 1 bigger office

(52,04 m2) and 3 smaller offices (23 m2, 11 m2, 15 m2), toilets (ladies/gentlemen), small kitchen with a kitchen unit and beautiful balcony.Price 7 Euro/m2 plus VAT + utilities (excluding internet).

The possibility to park a car in the private parking lot next to the offices. Should you have any special  requirements, please call us and let us know - it will be negotiated.Viac informácií a kontakt na obhliadku: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk.