Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 302 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
TRH Bývania
info@trhbyvania.sk
0950717999

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM CELÁ BUDOVA BRATISLAVA STARÉ MESTO RADLINSKÉHO UL. 466 m2

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Radlinského
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
466 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.11.2023
Aktualizované
29.11.2023
Cena 11,00 €/m2/mes.
TRH Bývania TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Hľadáte reprezentatívne a plne zrekonštruované administratívne priestory pre vašu firmu, zdravotné stredisko, súkromnú kliniku alebo vzdelávaciu inštitúciu? Práve sme uvoľnili na trh celú budovu s výbornou dostupnosťou a všetkým, čo moderné podnikanie vyžaduje. Po komplexej rekonštrukcii poskytuje vysoký štandard kancelárskych priestorov s variabilnou výmerou jednotlivých kancelárií. Každé podlažie má rozlohu 147 m2, umožňujúc efektívne využitie priestoru podľa individuálnych potrieb vášho podnikania. Moderná recepcia pri vstupe vytvára pozitívny prvý dojem a zvyšuje bezpečnosť. V budove je nový výťah zabezpečujúci bezproblémový prístup na všetky poschodia. Klimatizované kancelárie zaručujú pohodlie aj počas horúcich letných mesiacov. Spoločná terasa vo dvore poskytuje ideálne miesto pre relax a neformálne stretnutia. Lokalita je známa svojou kompletnou občianskou vybavenosťou, vrátane množstva reštaurácií, kaviarní a obchodov. Parkovanie je dostupné priamo pred budovou, čo je v Bratislave veľkou výhodou. Budova sa nachádza v živom obchodnom a kultúrnom centre mesta, s vynikajúcou dostupnosťou MHD a kompletnou občianskou vybavenosťou. Táto lokalita je známa svojou dynamikou a pestrosťou, čo prispieva k prestíži vašej firmy. Ak hľadáte priestor, ktorý odráža ambície a kvalitu vašej firmy, táto budova na Radlinského ulici je tou správnou voľbou. Ponúka perfektnú kombináciu lokality, kvality a flexibility, ktorá podporí rast a úspech vášho podnikania. Cena nájmu je od 11 do 13 eur/m2/mesiac + DPH + energie. Cena energii je na základe odpisov spotreby, ktorá sa percentuálne prerátava. Platia sa každý štvrťrok. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku, aby ste si mohli vychutnať atmosféru a možnosti, ktoré vám táto nehnuteľnosť ponúka. Info: gajdos@axcapital.sk, tel.:0950717999