Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEN: 366.-€/ mesiac prenájom dvojkancelária/ viacúčelové miestnosti 43m2 + parkovacie miesto, Slávičie údolie, BA I., Staré Mesto.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Slávičie údolie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
43 m2
Celková plocha
43 m2
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 398,00 €/mes.
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Karin & Partners ponúka LEN: 398.-€/ mesiac na prenájom dvojkanceláriu/ viacúčelové miestnosti 43m2 + parkovacie miesto, Slávičie údolie, BA I., Staré Mesto. Dve samostatné kancelárie sa nachádzajú na prízemí v zrekonštr. administratívnej budove a sú prístupné bezbariérovo! Káždá z miestností o výmere 21,83m2 a 16,82m2 má samostatný vchod z chodby a sú prepojené otvorom v stene. Ku kanceláriám prislúcha privátne WC s umývadlom a malá kuchynka s digestorom. Vybavenie kancelárií: non stop recepcia a prístup do objektu, plastové okná, interiérové žalúzie, koberce, kazetový strop, optický internet. Separátne WC na chodbe. Vyhradené parkovacie miesto v cene nájmu.

Cena za 43m2 kanceláriu 398.-€/ mesiac vrátane energií a parkovacieho miesta. Cena: 9,25.-€ za m2/ mesiac. Internetové pripojenie je v réžii nájomcu. Prenajímateľ nie je platcom DPH.  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 valentovic@karinpartners.sk