Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky priestor o celkovej rozlohe 82

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Župné námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.03.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 650,00 €/mes.
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

V ponuke COLUMBA Centrál nájdete na prenájom kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú na Župnom námestí v Bratislave I a budú voľné od 4.7.2022.

Celková plocha týchto priestorov je 82 m2 s vlastným sociálnym zariadením a prekrásnym výhľadom na Michalskú vežu a Dóm. V priestore je telefónny kábel a možnosť pripojenia na internet.

Budova je po rekonštrukcii a nachádza sa v nej osobný výťah, ktorý premáva na 3.poschodie. Podkrovie je na úrovni 4.poschodia a je vybudované v dvoch úrovniach prepojených schodiskom a tvoriacich jeden celok, ktorý je zložený z kancelárskeho priestoru (60m2), skladu (5m2), WC (7m2) a kuchynky (10m2).     

Podkrovné priestory sú v ponuke za 650,-EUR mesačne + DPH + energie. Pre neplatcu DPH je cena nájmu bez DPH. Podkrovné priestory sú vybavené samostatnými meračmi el. energie a vody a podlahovým kúrením.

Pomáhajte: Prenájmom tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o prenájom tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.