Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Slávik
slavik@europareality.sk
0907592856

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestranného 1 izb. bytu v centre BA s parkovaním

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Šancová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.01.2022
Aktualizované
07.01.2022
Cena 490,00 €/mes.
Ján Slávik Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom priestranný čiastočne zrekonštruovaný, zariadený tichý byt s parkovaním na Šancovej ulici 50 v Bratislave časť staré mesto. Byt o výmere 50m2 sa nachádza v tehlovom dome na 2/5 podlaží bez výťahu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a prenajíma sa kompletne zariadený. Je svetlý, každá miestnosť (aj chodba) má okno pričom polovica okien je orientovaných na tiché nádvorie.

Nájom 490 €/mesiac vrátane energií. Po dohode možné využiť i parkovacie státie na uzatvorenom nádvorí kde je priestor pre parkovanie auta, motorky i bicyklov.

Kontakt: Ján Slávik tel: 0907 592 856 mail: slavik@europareality.sk