Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Radovan Kičin maklér
Radovan Kičin
radovan.kicin@axisreal.sk
0948 346 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Nadštandardný moderný 2-izb. byt, BA I., ul. Sedlárska

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Sedlárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.04.2018
Aktualizované
23.09.2018
Cena 1 300,00 €/mes.
Radovan Kičin Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 346 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom nadštandardný, moderný, podkrovný 2-izbový byt o celkovej rozlohe 96,3 m2, nachádzajúci sa v samotnom srdci Starého mesta. Byt je situovaný na 3 poschodí bez výťahu, na ulici Sedlárska.
Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, priechodnej kuchyne, samostatnej spálne, a kúpeľne spojenej s WC.
Byt je veľmi svetlý, slnečný, veľmi pekne a vkusne zariadený.

STAV BYTU:
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, podlahy tvoria drevené parkety, v kúpeľni a WC dlažba, okná sú drevené, kuchynská linka je vybavená varnou doskou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnou rúrou.
Byt je kompletne zariadený nábytkom a LCD TV v obývačke a spálni. Do bytu je zavedený internet.

PLATBY:
Mesačný nájom vo výške 1.300,-eur zahŕňa aj náklady za energie a ostatné poplatky. Pri podpise nájomnej zmluvy záujemca platí nájomné za prvý mesiac, depozit vo výške mesačného nájmu a províziu realitnej kancelárie vo výške 700,-eur.

LOKALITA:
Byt je situovaný v samotnom historickom centre mesta s nekonečnými možnosťami gastronómie, zábavy a kultúry.

/ CENTRUM / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / SEDLÁRSKA ULICA / 2-IZBOVÝ NADŠTANDARDNÝ BYT / LUXUSNÝ / KOMPLETNE ZARIADENÝ / PRIESTRANNÝ / PODKROVNÝ / MODERNÝ / HISTORICKÁ BUDOVA /