Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eleonóra Paráková
parakova@loftreal.sk
0915 739 192

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívny nebytový priestor prerobený na 2-izbový byt 60m2, ul. Grösslingova Staré Mesto

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Grösslingova 6
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
23.05.2018
Aktualizované
21.06.2018
Eleonóra Paráková LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 739 192

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý nebytový priestor využívaný ako byt na ul. Grösslingová - Staré Mesto, v polosuteréne ,  2 izbový byt, Plocha: úžitková 60m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová.Okná sú orientované do tichého vnútorného dvora domu. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Parkovanie vo dvore, dom ma novú strechu.V blízkej dobe sa chystá kompletná rekonštrukcia celého bytového domu.Nový majiteľ môže priestor využívať na rôzne potreby - na podnikateľské účely, alebo ako štandardný byt (vďaka strategickej polohe veľmi vhodné aj na prenajímanie).

Cena 120 000 €