Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 607 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 2-izbový mezonetový byt, BA I. Staré Mesto, Radlinského ul.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Radlinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Celková plocha
44 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
19.04.2018
Aktualizované
15.03.2019
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 2 izbový MEZONETOVÝ byt o rozlohe 44 m2 v časti RODINNÉHO domu v Bratislava I. Staré Mesto na ulici Radlinského. Byt sa skladá na prízemí so vstupnej chodby spojenej s kuchynským kútom a obývačkou, kúpeľne s WC. Na poschodí sa nachádza otvorená podkrovná spálňa. Vstup do bytu je samostatný z dvoru.

STAV BYTU:
Poschodie bolo prerábané v roku 2006, v byte sú nové rozvody vody, kanalizácie, elektriny, kúrenie je riešené gamatkami, ohrev vody samostatným vlastným bojlerom. Na prízemí sú VYSOKÉ stropy cca. 3,30 m. Na prízemí je plastové okno a plastové vstupné dvere na poschodí drevené strešné okná. V prízemí je dlažba na poschodí drevená podlaha. Náklady na bývanie sú len vo výške spotrebovaných energií. Byt je orientovaný na východ, orientovaný do dvora, TICHÉ bývanie.

LOKALITA:
Dom sa nachádza vedľa kostolu Blumentál, v centre mesta kompletná občianska vybavenosť, nákupné možnosti, školy, výborná dostupnosť.

/ 2-IZBOVÝ BYT / MEZONET / PREDAJ / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / RADLINSKÉHO ULICA / TICHÉ BÝVANIE / CENTRUM MESTA /